غذایی ها لیدر جدید بازار بورس

معاملات هفته گذشته غشهداب در موقعیتی قرار گرفته که شک و شبهه ای برای ورود به آن وجود ندارد. برند غشهداب که وام گیرنده از تبرک است خود و تنها برند آن ارزش قیمتی به مراتب بالاتری نسبت به قیمت فعلی را داراست و دیگر مسایل شرکت اعم از صادرات به روسیه، روند رو به رشد و... نیز می تواند از عواملی جهت رشد بی بدیل سهام این شرکت پس از بازگشت بازار به حالت معمول خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی گروه کارخانجات صنعتی تبرک (سهامی عام)، در شرایط فعلی که وضعیت بازار نابسامان و در حال ریزش است و حتی از این موج سهمگین شرکت های بزرگ خودروسازی و... نیز جان سالم به در نبرده اند، کارشناسان زیادی معتقد اند نیم سال دوم و در کنار راه افتادن قندی ها، این گروه غذایی و داروسازی اند که لیدر های بازار خواهند شد.
هفته گذشته هادی نورپوری که به عنوان یک معامله گر بزرگ در بازار شناخته می شود طی مصاحبه ای ورود به بازارهای روسیه برای گروه مواد غذایی را عالی برآورد کرد و گفت: بازار مواد غذایی از معدود بازارهایی است که هیچگاه وضعیت خوب خود را از دست نمی دهد. همین مساله باعث می شود بسیاری از سرمایه گذاران با ورود به این بازار به صورت میان مدت، سودهای خوبی از آن کسب نمایند.
غشهداب نمونه محصولات خود را برای تجار روسیه ارسال کرده با توجه به مذاکراتی در خور شان سهامداران، می بایست بزودی منتظر شنیدن اخباری خوش باشند.

نظرات (0)

(برای مشاهده وثبت نظر کلیک کنید)