تبرک، واحد صنایع غذایی نمونه سال

شب گذشته و در همایش روز ملی صنعت، شرکت تبرک به عنوان واحد نمونه صنعتی در بخش مواد غذایی و آشامیدنی انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی گروه کارخانجات صنعتی تبرک (سهامی عام)، شب گذشته (26تیر) همایش روز ملی صنعت در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد با تقدیر از فعالان بخش صنعت برگزار گردید که در آن شرکت تبرک به عنوان واحد نمونه صنعت استان خراسان رضوی انتخاب شد تا علیرضا بوستانی مدیرعامل این شرکت، لوح تقدیر خود را از دست علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی دریافت نماید.
در این مراسم علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی در سخنرانی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: امروز بالاترین مسئول این نظام یعنی رهبر معظم انقلاب، دستور اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی را به عنوان یک تکلیف ابلاغ کرده اند و قوای سه گانه و همه بخش های دولتی و خصوصی آماده اجرای این سیاست ها با همکاری یکدیگر هستند.
وی تاکید کرد: پس از ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی، بهترین فرصت برای رونق اقتصادی به وجود آمده و هیچ بهانه ای از مدیر دولتی پذیرفته نیست که از انجام کاری در حد توان خود در این حوزه سر باز زند.
اما در حاشیه تقدیر از واحدهای صنعتی نمونه خراسان رضوی، مدیرعامل گروه کارخانجات تبرک نیز در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: افتخارات تبرک مربوط به کل مجموعه، اعم از کارکنان و مدیران این مجموعه است. چرا که این مجموعه به صورتی پیوسته و زنجیروار برای رشد حرکت کرده و کارخانه را به سوی واحد نمونه شدن می برند.
علیرضا بوستانی در ادامه افزود: این مجموعه حاصل به کارگیری بخشی از استعدادهای بالقوه استان خراسان رضوی در زمینه های کشاورزی،واحدهای تولیدکننده مواداولیه بسته بندی، ناوگان حمل و نقل و توانمندی های بازرگانی کشور است که علاقه مند به رشد اقتصادی کشور و به ویژه استان متبرک و مزین شده به نام رضوی است.

تبرک، واحد صنایع غذایی نمونه سال

نظرات (0)

(برای مشاهده وثبت نظر کلیک کنید)