شهداب ناب؛بهترین در ایران/ تجهیز کارخانه شهداب ناب به پیشرفته ترین دستگاه ها

مدیر کارخانه شهداب ناب گفت: ما معتقدیم بهترین کارخانه رب ایران هستیم زیرا کیفیت و ظرفیت بسیار بالایی داریم.
به گزارش روابط عمومی گروه کارخانجات صنعتی تبرک (سهامی عام)، مهدی ذهابی ضمن اعلام این مطلب تشریح کرد: پیشتر ظرفیت این کارخانه تنها 120 تن گوجه فرنگی در روز بود اما در حال حاضر این ظرفیت به دریافت روزانه 3 هزار تن گوجه فرنگی رسیده است که همزمان بسته بندی قوطی و اسپتیک می گردد.
وی ادامه داد: در زمان قدیم بسته بندی ها به صورت فله با نمک بود اما در حال حاضر این کارخانه مجهز به دو سیستم پیشرفته بسته بندی است که با توجه به رعایت استانداردهای روز دنیا، برای صادرات بسیار موثر است. این دو دستگاه اسپتیک مجهز محصولات را در کیسه های مخصوص به گونه ای بسته بندی می کند که تا 4 یا 5 سال ماندگاری داشته باشد.
مدیر کارخانه شهداب ناب درباره بسته بندی های کوچک تر نیز متذکر شد: اما غیر از بسته های 220 کیلویی صادراتی، همزمان می توانیم هزارو 500 تن گوجه فرنگی را به صورت انواع اندازه 500 گرم، یک کیلو و 4 کیلویی نیز در قوطی بسته بندی نماییم.
ذهابی با اشاره به این که اگر همزمان تمامی خطوط کارخانه تبرک فعال باشد؛ می توان تا هزار و 100 نفر ظرفیت جذب نیرو دارد، تصریح کرد: این کارخانه رب گوجه فرنگی، سس مایونز، کشک و سرکه تولید می کند که البته تولید سرکه صرفا برای تولید محصولاتی همچون کچاپ و سس مایونز کاربرد دارد.
ذهابی عنوان کرد: چهار خط در قسمت بسته بندی سس مایونز وجود دارد که در اندازه های 200 گرم، 500 گرم و 1050 گرم در شیشه بسته بندی می شود. گفتنی است یک خط مخصوص بسته بندی سس خانواده وجود دارد که در هر شیشه 1050 گرمی آن، 900 گرم سس خالص وجود دارد.
از سویی دیگر خط تولید کشک 500 گرمی که تازه ترین خط تولیدی این کارخانه است نیز در اینجا تولید و بسته بندی می شود.
شایان ذکر است با توجه به کیفیت بالای محصولات این شرکت، مذاکراتی برای صادرات به بازار بزرگ روسیه نیز انجام گرفته و به زودی محصولات شرکت شهداب ناب به روسیه نیز صادر خواهد شد.

نظرات (0)

(برای مشاهده وثبت نظر کلیک کنید)