قبضه صادرات با تنوع محصولات نوش پونه

مدیر بخش تولید کیک و کلوچه نوش پونه گفت: محصولات این شرکت به خاطر کیفیت بالای آن بازار خوبی در کشور افغانستان پیدا کرده و به آن صادر می شود.
مهندس سنگچویی طی گفتگویی به خبرنگار روابط عمومی گروه کارخانجات صنعتی تبرک (سهامی عام)، درباره تولیدات این شرکت اظهار کرد: در این شرکت خط تولید بیسکویت با 7 نوع محصول داریم که در وزن های 500 ، 900 و هزار و 800 گرمی بسته بندی می شود. از انواع بیسکویت های تولیدی می توان به ساقه طلایی، کودک، کرم دار، کاپ کیک، چهارقلو، دو قلو، صبحانه و کیک های دو رنگی اشاره کرد. کیک برانی، کیک با مغز کرم کاکائو و ویفر را نیز در سایز و وزن های های مختلف از 50 الی 150 گرم در آینده نزدیک اضافه می کنیم.
وی ادامه داد : هرچند این کارخانه هنوز به طور کامل راه اندازی نشده اما با این وجود 2 خط تولید فعال داریم که در آینده به 5 خط تولید همزمان خواهد رسید. با شرایط فعلی 49 نفر در این مجموعه مشغول به کار هستند که در صورت راه اندازی کامل نیروی کار ما می تواند تا سه برابر رشد کند یعنی با دو شیفت کاری نیروی ما حدودا 240 نفر خواهد بود.
مدیر بخش تولید کیک و کلوچه نوش پونه درباره کیفیت محصولات عنوان کرد: واحد آزمایشگاه تعدادی آزمایش روتین و تعدادی آزمایش روزانه دارد. برخی دیگر نیز هفتگی و ماهانه است. ما این محصولات را به مدیر کنترل کیفیت آزمایشگاه می دهیم تا در آزمایشگاه ph و aw آن اندازه گیری شود. در خصوص مواد اولیه نیز به برگه آنالیز و یک سری آزمایشات میکروبی، قند، فلوکسید، اسید، چربی و... اکتفا می کنیم.
سنگچویی ادامه داد: این شرکت یکی از با کیفیت ترین شرکت های ایران است زیرا اینجا از به روزترین دستگاه ها و تکنولوژی ها استفاده می شود و از سویی دیگر مواد اولیه خیلی خوبی هم در دسترس داریم که همین امر در کیفیت محصول نقش بسزایی ایفا می کند.
وی در پایان گفت: به طور متوسط روزانه 5 تن بیسکویت و یک و نیم تن نیز ویفر تولید داریم. که البته این ها همه ظرفیت های متوسط این شرکت برآورد می گردد و هنوز به ظرفیت کامل نرسیده ایم.

نظرات (0)

(برای مشاهده وثبت نظر کلیک کنید)