وب سایت جشنواره هفت گنج تبرک راه اندازی شد

مدیر روابط عمومی گروه کارخانجات صنعتی تبرک از راه اندازی وب سایت رسمی جشنواره هفت گنج خبر داد.
به گزارش روابط عمومی گروه کارخانجات صنعتی تبرک (سهامی عام)، علیرضا صادق زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به استقبال مردم از جشنواره هفت گنج تبرک و در راستای تسهیل در امر اطلاع رسانی به مشتریان، وب سایت رسمی جشنواره هفت گنج به آدرس اینترنتی www.7ganjtabarok.ir در اختیار مخاطبان قرار گرفت.
وی افزود: اطلاع از نحوه شرکت در جشنواره، آخرین تیزرهای پخش شده از رسانه ملی، پاسخ به پرسش های متداول و اعلام جوایز و برندگان جشنواره از امکانات پیش بینی شده در این وب سایت می باشند.
مدیر روابط عمومی گفت: مخاطبان محترم میتوانند از طریق کانال تلگرامی tabarok_ir@ و صفحه اینستاگرام تبرک به آدرس instagram.com/tabarok_ir نیز از آخرین اخبار پیرامون جشنواره هفت گنج اطلاع پیدا کنند.
وی خاطر نشان کرد: شماره تماس 37501-051 داخلی 176 جهت ارتباط مردمی و داخلی 134 جهت پذیرش نمایندگی فروش در ساعات اداری، آماده پاسخگویی به مخاطبان می باشد.
گفتنی است؛ جشنواره هفت گنج تبرک از تاریخ 8 مهر آغاز شده که در همین راستا خریداران گرامی می توانند با ارسال کدهای قرعه کشی درج شده بر روی محصولات تبرک به سامانه پیامکی 30007575 در قرعه کشی هفت جایزه بزرگ به ارزش 7 میلیارد ریال شرکت نمایند.

نظرات (0)

(برای مشاهده وثبت نظر کلیک کنید)