فعالیت بیش از 11 هزار نفر، سهم تبرک از اشتغال‌زایی

مدیرعامل تبرک: فعالیت بیش از ۱۱ هزار نفر، سهم تبرک از اشتغال‌زایی

علیرضا بوستانی مدیر عامل تبرک در همایش تجلیل از تولیدکنندگان برتر صنایع غذایی و بهداشتی استان خراسان رضوی گفت: اکنون ۱۴۳۶ نفر در گروه کارخانجات صنعتی تبرک مشغول به کار هستند و با ۱۰ هزار کشاورز ماهر قرارداد کشت محصول داریم.

تبرک؛ پیشکسوت صنعت

به گزارش روابط عمومی گروه کارخانجات صنعتی تبرک، در راستای تحقق شعار "حمایت از تولید و کالای ایرانی"، گردهمایی تولیدکنندگان صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی خراسان بزرگ به منظور تجلیل از تلاشگرانی که در این عرصه تولیداتی ایمن و سالم داشتند با حضور مقامات کشوری و استانی به همت معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

دراین مراسم، علیرضا بوستانی مدیر عامل تبرک گفت: وقتی نام مرا به عنوان پیشکسوت صنعت اعلام کردند شوکه شدم که چه زود دیر می‌شود و آدم چه زود پیر می شود. البته گاهی پیشکسوتی ارتباطی با تعداد بهار و خزان‌های عمر آدم ندارد چون اگر بگویم دو برابر سال‌‌های عمرم را کار و تلاش کرده‌ام اغراق نکرده‌ام.

بوستانی: سهم تبرک از اشتغال‌زایی، خودکفایی و ارزآوری است

علیرضا بوستانی اظهار داشت: به جرات می‌توانم بگویم که طی ۳۰ سال در هر شبانه روز ۲۰ ساعت کار کردم. تولید را از سال ۷۷ شروع کردم با یک کارخانه کوچک و روزانه جذب ۲۰۰ تن گوجه‌فرنگی. امروز پس از گذشت ۲۰ سال، ۱۲ واحد اقتصادی در زمینه‌های مختلف غذایی، بهداشتی، کشاورزی، دامداری، گردشگری و عمرانی به تدریج ایجاد کرده و اداره می‌کنم.

مدیرعامل تبرک در ادامه یادآور شد: اکنون ۱۴۳۶ نفر در مجموعه تبرک مشغول به کار هستند و با ۱۰ هزار کشاورز ماهر قرارداد کشت محصول داریم. در حال حاضر فقط در زمینه تولید رب گوجه‌فرنگی با به‌روزترین ماشین‌آلات مدرن دنیا، توان جذب روزانه ۳ میلیون کیلو گوجه‌فرنگی را داریم و سهم تبرک از اشتغال‌زایی، خودکفایی و ارزآوری است به‌طوریکه در خاورمیانه دارای رکوردی منحصر به فرد هستیم.

وی در پایان سخنان خود اظهار کرد: خدا را شاکریم که سالهاست روی بورسیم و سهم تبرک از این موفقیت‌ها، برخورداری از راهنمایی‌های کارشناسان و مدیران محترم اداره نظارت بر مواد غذایی و دیگر عزیزان دلسوز صنعت و اشتغال مولد استان است.

گفتنی است، در این همایش از گروه کارخانجات صنعتی تبرک به عنوان پیشکسوت در حوزه صنایع غذایی و بهداشتی استان تجلیل شد.

مدیرعامل تبرک
مدیرعامل تبرک
مدیرعامل تبرک
مدیرعامل تبرک
مدیرعامل تبرک
مدیرعامل تبرک مدیر عامل تبرک علیرضا بوستاني علیرضا بوستانی

نظرات (0)

(برای مشاهده وثبت نظر کلیک کنید)