شرکت شهداب ناب خراسان

شرکت کشت و صنعت شهداب ناب خراسان در سال 1377 به عنوان اولین هسته مجموعه کارخانجات تبرّک در شهرک صنعتی چار طاقی مشهد شروع به فعالیت کرد. محصولات و واحدهای تولیدی و بسته بندی این شرکت شامل سس های سرد و گرم ، آبمیوه ، کنسرو ، کمپوت ، مربا ، چای ، سرکه ، کشک ، بسته بندی برنج و رب گوجه فرنگی می شود.واحد تولید سس مایونز(شیشه ای و بالشتی)، واحد تولید آب میوه (پاکتی وقوطی)، واحد بسته بندی چای، واحد تولید سس کچاپ و واحد تولید رب صادراتی (اسپتیک) که با ماندگاری سه ساله بعنوان مواد اولیه صنعتی کشور های اروپایی می باشد.

شهداب ابتدا در صنایع تبدیلی رب گوجه فرنگی فعالیت می کرد و  ظرفیت روزانه آن به 200 تن گوجه خلاصه می شد درحالی که این رقم اکنون به هزار و 500 تن در روز رسیده است.

در حال حاضر مدیر عامل این شرکت سید محسن ماهور است. 80 درصد سهام شرکت شهداب متعلق به گروه کارخانجات تبرک می باشد که بهای تمام شده نزدیک به 50 میلیارد تومان برآورد شده است.

شركت كشت و صنعت شهداب ناب خراسان، در تاريخ 24 مرداد 69 به صورت شركت سهامي خاص تاسيس شده است و خلاصه اظهارنامه و اساسنامه شركت طي شماره 17521 در تاریخ 16 اردیبهشت 81 در اداره ثبت شركت ها و مالكيت صنعتي مشهد به ثبت رسيده است.

*غشهداب در بورس

شهداب در تاريخ 10 بهمن 92 طي مصوبه مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام به سهامي عام تبديل شد كه تغييرات آن طي آگهي به شماره 83593/92/100 در اداره ثبت شركت ها به ثبت رسيد و پس از آن امسال در بازار پایه فرابورس با نماد (غشهداب) به عنوان صد و نود هفتمین شرکت حاضر در بازار پایه فرابورس درج نماد شد.

سرمایه اسمی “غشهداب ” 62 میلیون و 344 هزار و 500 تومان بود که سال 77 توسط مجموعه صنعتی تبرّک خریداری شده است.

میزان مبلغ فروش سس این شرکت طی سال 94 به نسبت سال 93 طبق صورت های مالی حسابرسی شده نزد سازمان بورس اوراق بهادار تهران با رشد 3.7 درصدی مواجه شده است.

همچنین مبلغ فروش سایر محصولات آن شامل سرکه، کشک و … و محصولات مزروعی شهداب به نسبت سال 94 به 93 به ترتیب 28.44 و 100 درصد رشد داشته است.

شهداب تاکنون موفق به اخذ 4 گواهینامه بین المللی HACCP، ISO 9001 ، ISO 2008، HALAL و ارگانیک از شرکت TUV UNIVERSAL انگلستان شده است.

  • شرکت شهداب ناب خراسان
  • شرکت شهداب ناب خراسان
  • شرکت شهداب ناب خراسان
  • شرکت شهداب ناب خراسان
  • شرکت شهداب ناب خراسان
  • شرکت شهداب ناب خراسان

مطالب مرتبط

نظرات (0)

(برای مشاهده وثبت نظر کلیک کنید)