مشهد، بلوار سجاد، بهارستان 2، ساختمان بارثاوا، تبرک info@tabarok.ir

آدرس دفتر مرکزی

مشهد ٬ بلوار سجاد ٬ بهارستان ۲ ٬ ساختمان بارثاوا ٬ تبرک

تلفن تماس

۰۵۱۳۷۵۰۱

پست الکترونیک

info@tabarok.ir

جستجو در بلاگ

آخرین مطالب

شبکه های اجتماعی

غذای مفید برای رشد مو

موهای سالم و خوش حالت به چهره انسان زیبایی بیشتری می‌دهند. همه می‌خواهند موهای جذابی داشته باشند، اما چند نفر حاضر هستند غذای مفید برای رشد مو را وارد وعده‌های غذایی خود کنند؟ انسان سعی می‌کند از محصولات بهداشتی خوب استفاده کند، موهای خود را به طور مرتب کوتاه کند یا کار‌های مراقبت مو انجام [… ..

غذای مفید برای حالت تهوع

هر شخصی ممکن است در طول زندگی خود با موارد آزاردهنده‌ای روبه‌رو شود که تحمل آن با درد و دشواری زیاد همراه باشد. یکی از ناخوشایندترین واکنش‌های بدن نسبت به عوامل تهدیدکننده آن، تهوع است. خوشبختانه با مصرف بعضی غذاها می‌توانیم این حالت ناخوشایند را کنترل و رفع کنیم. برای آن‌که با چند غذای مفید [&helli ..

غذای مناسب برای سرماخوردگی

سرماخوردگی از جمله بیماری‌های شایعی است که اگرچه در فصول سرد سال متداول‌تر است، اما در هر فصلی از سال می‌توان به آن مبتلا شد. با انجام راهکارهایی ساده از جمله استراحت و مصرف غذاهای مفید، می‌توان از سرماخوردگی رهایی یافت. برای آشنایی با چند غذای مناسب برای سرماخوردگی و چند راهکار ساده برای مقابله [&h ..

غذای مناسب برای معده درد

معده درد از جمله مسائل شایعی است که هر فردی حداقل یک‌بار در عمرش آن را تجربه کرده است. غذاها تأثیر بسیار زیادی بر معده درد دارند؛ می‌توانند آن را تسکین بخشند یا تشدید کنند. بنابراین آگاهی از غذای مناسب برای معده درد، به شما کمک می‌کند که معده دردتان را مدیریت کرده و از […]

طرز تهیه دلمه فلفل‌دلمه‌ای

یکی از غذاهای موردعلاقه اکثر ایرانی‌ها دلمه است. دلمه انواع مختلفی دارد و معمولاً از هر چیزی که بشود داخلش را پر کرد یا مواد دلمه را در آن پیچید، می‌توان دلمه درست کرد. دلمه برگ مو، دلمه بادمجان، دلمه کلم، دلمه گوجه‌فرنگی، دلمه سیب‌زمینی، دلمه فلفل‌دلمه‌ای و … بخشی از انواع دلمه‌هایی است که [& ..