تقدیر و تشکر 500 نفر از کارکنان تبرک از مدیرعامل این شرکت

مدیران و کارکنان شرکت گروہ کارخانجات صنعتی تبرک  امروز با انتشار پیامی در روزنامه خراسان  ضمن تبریک به خاطر انتخاب تبرک به عنوان واحد صنعتی نمونه سال، از مدیرعامل این کارخانه به خاطر ثبات در وضعیتشان تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گروہ کارخانجات صنعتی تبرک(سهامی عام)، متن کامل این نامه از این قرار است:

 
جناب آقای بوستانی مدیریت محترم شرکت گروہ کارخانجات صنعتی تبرک
سلام علیکم
عرض تبریک و ابراز مسرت عمیق ما به خاطر انتخاب جنابعالی به عنوان مدیرنمونه صنعت استان خراسان رضوی از سوی سازمان صنعت، معدن وتجارت، تنها بخشی از بیان احساسات غرور آمیز واعتقاد عمیق قلبی مان به توان عظیم مدیریتی وهدایت عالمانه سکان این مجموعه عظیم در بحران ها وامواج متلاطم فضای فعالیت های اقتصادیست. اما بیانی از سر آگاهی و حسب مشاهدات عینی که هر روز آثار مدیریت نمونه حضرتعالی را در جای جای زندگی و محیط کارمان با وجود رکود ومشکلات تولید با تمام وجود حس و لمس می کنیم. از جمله مصادیق ممتاز در مدیریت انجناب اینکه در شرایط بحرانی گذشته حتی یک نفر از مجموعه منفک نشد و ریالی از حق و حقوقاتمان کاسته نگردید و بالاتر از این ها علیرغم ضرر و زیان های حادث شده، واحدهای تولیدی زیرمجموعه تبرک در همه سطوح همچنان به خدمت رسانی و جذب محصولات کشاورزان و باغداران عزیز کماکان ادامه داده اند.
کاش روزی هم، کارکنان بتوانند مدیران نمونه را معرفی کنند در آن صورت به باور و دیدگاه ما جنابعالی الی الابد نمونه بوده؛ هستید و به فضل خدا خواهید بود.
مدیران و کارکنان گروه کارخانجات صنعتی تبرک سهامی عام

نظرات (0)

(برای مشاهده وثبت نظر کلیک کنید)